O mnie

Nazywam się Magdalena Rossa. 
Studia pedagogiczne, logopedyczne, a następnie neurologopedyczne ukończyłam na Uniwersytecie Gdańskim.

Pracuję na teranie Trójmiasta i okolic.

Prowadzę terapię logopedyczną i neurologopedyczną z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi z zaburzeniami mowy i komunikacji. Swoje doświadczenie zdobyłam w przedszkolach, żłobku i przychodni. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach.

Praca z dziećmi mającymi specyficzne zaburzenia mowy i języka stała się moją pasją. Ćwiczenia z dziećmi mają formę gier i zabaw. Posiadam duży wybór ciekawych pomocy logopedycznych.

Przewagę, którą posiadam nad innymi logopedami to dodatkowe wykształcenie pedagogiczne, co jest nie bez znaczenia w przypadku prowadzenia terapii z dziećmi. Bo przecież terapia to zespół oddziaływań na wielu płaszczyznach, to także znajomość psychiki dziecka…

Wychodząc naprzeciw zabieganym, ale też coraz bardziej świadomym rodzicom przyjeżdżam Logomotywką do domu dziecka i tam pracuję w przyjaznych warunkach nad jego wymową lub komunikacją.

Współpracuję również z placówkami oświatowymi takimi jak żłobki, przedszkola i szkoły, prowadząc zajęcia grupowe, logorytmiczne, a także zajęcia indywidualne.